Paikuse osavallakeskus


Pärnade pst 11, 86602 Paikuse alev, Pärnu linn
Üldtelefon: 444 8151
linnavalitsus[at]parnu.ee
                                     

Lahtiolekuajad: 

E, T, K, N: 8.00-17.00
R: 8.00-16.00
Lõuna 12.00-12.48
 

Planeerimisosakonna teenistujate vastuvõtud osavallakeskuses:
• Planeerimisosakonna planeeringute spetsialist Merilin Merirand (planeeringud, projekteerimistingimused, ehitusõigus)


T 13.00-17.00 ; N: 9.00-12.00 (444 8352, 5341 4436, merilin.merirand[at]parnu.ee)
• Planeerimisosakonna maaspetsialist Rain Pulk (maatoimingud) vastuvõtt kokkuleppel (444 8351, rain.pulk[at]parnu.ee)
 


Kuno Erkmann 

Osavallakeskuse juhataja
444 8150; 5855 3275
kuno.erkmann@parnu.ee

Vastuvõtt: E 14.00-16.00 ; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (eelregistreerimine 444 8151)

 

Riita Lillemets 

Infospetsialist-registripidaja 
444 8151 
riita.lillemets@parnu.ee

Vastuvõtt: E, T, K, N 9.00-12.00 ja 14.00-16.00 ; R 9.00-15.00

      

Sirli Sabiin 

Sotsiaalkonsultant 
444 8155, 5866 9363  
sirli.sabiin@parnu.ee

Vastuvõtt: E, T 8.30-12.00 ; N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00

     

Alice Sarv

Lastekaitsespetsialist 
444 8156
alice.sarv@parnu.ee

Vastuvõtt: E, T 8.30-12.00 ; N 8.30-12.00 ja 14.00-17.00

 

Arvid Arroval 

Järelevalveinsener-menetleja
444 8153; 527 8683
arvid.arroval@parnu.ee

Vastuvõtt: T 13.00-17.00 ; N: 9.00-12.00


 

Martin Hollas 

Projektijuht
444 8157; 553 8497
martin.hollas@parnu.ee

Vastuvõtt: T 13.00-17.00; N 9.00-12.00