Paikuse Vallavolikogu liikmed

10.12.15


VALLAVOLIKOGU ESIMEHE VASTUVÕTUAJAD:

Neljapäev 17.00-18.00 (eelneval registreerimisel).
Registreerimine vallakantselei telefonil 4420770 / info@paikuse.ee.
 

  Nimi Valimisnimekiri E-post
Mait Talvoja Parem Paikuse mait.talvoja@paikuse.ee
Avo Hansberg Parem Paikuse avo.hansberg@paikuse.ee
Raiko Hiis Parem Paikuse raiko.hiis@paikuse.ee
Arvo Lorents Parem Paikuse arvo.lorents@paikuse.ee 
Aare Külaots Parem Paikuse aare.kylaots@paikuse.ee
Timo Luhar Parem Paikuse timo.luhar@paikuse.ee
Olev Naarits Parem Paikuse olev.naarits@paikuse.ee
Urmas Teeäär Parem Paikuse urmas.teeaar@paikuse.ee
Kaido Põder Parem Paikuse kaido.poder@paikuse.ee
Kaie Reial Parem Paikuse kaie.reial@paikuse.ee
Eero Rändla Parem Paikuse eero.randla@paikuse.ee
Margus Saare Parem Paikuse margus.saare@paikuse.ee
Jaan Tamme Parem Paikuse jaan.tamme@paikuse.ee
Tõiv Tiits Parem Paikuse toiv.tiits@paikuse.ee
Marika Valter Eesti Reformierakond marika.valter@paikuse.ee