7.11.18

LAHTIOLEKUAJAD:
E, T, K, N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-12.48

VASTUVÕTUAJAD:

Osavallakeskuse juhataja: E 14.00-16.00; N 09.00-12.00 ja 14.00-17.00
(eelregistreerimine 444 8151)
Infospetsialist registripidaja: E, T, K, N 09.00-12.00 ja 14.00-16.00; R 09.00-12.00 ja 14.00-15.00
Sotsiaalkonsultant: E, T 08.30-12.00; N 08.30-12.00 ja 14.00-17.00
Lastekaitsespetsialist: E 08.30-12.00; N 08.30-12.00 ja 14.00-17.00
Projektijuht: T 13.00-17.00; N 9.00-12.00

Planeerimisosakonna teenistujad:
» Planeeringute spetsialist Merilin Merirand: T 9.00-12.00; N 13.00-17.00
Telefon 444 8154 (Paikusel), 444 8352, merilin.merirand@parnu.ee (planeeringud, projekteerimistingimused, ehitusõigus, maa küsimused) 
NB! Merilin Merirand on õppepuhkusel kuni 16.11.2018, teda asendab Kadri Karjus.
» Järelevalveinsener-menetleja Arvid Arroval: T 9.00-12.00; N 13.00-17.00
Telefon 444 8153, arvid.arroval@parnu.ee (ehitusload, kasutusload, ehitusõigus)
 

 

Kuno Erkmann 
Osavallakeskuse juhataja
kuno.erkmann@parnu.ee
Telefon 444 8150; 5855 3275

Riita Lillemets 
Infospetsialist-registripidaja 
riita.lillemets@parnu.ee
Telefon 444 8151       
Sirli Sabiin 
Sotsiaalkonsultant 
sirli.sabiin@parnu.ee
Telefon 444 8155, 5866 9363       

Alice Sarv
Lastekaitsespetsialist 
alice.sarv@parnu.ee
Telefon 444 8156

Arvid Arroval 
Järelevalveinsener-menetleja
arvid.arroval@parnu.ee
Telefon 444 8153; 527 8683
Martin Hollas 
Projektijuht
martin.hollas@parnu.ee
Telefon 444 8157; 5306 6948