17.05.18

LAHTIOLEKUAJAD:
E, T, K, N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-12.48

VASTUVÕTUAJAD:

Osavallakeskuse juhataja: E 14.00-16.00; N 09.00-12.00 ja 14.00-17.00
(eelregistreerimine 444 8151)
Infospetsialist registripidaja: E, T, K, N 09.00-12.00 ja 14.00-16.00; R 09.00-15.00
Sotsiaalkonsultant: E, T 08.30-12.00; N 08.30-12.00 ja 14.00-17.00
Lastekaitsespetsialist: E 08.30-12.00; N 08.30-12.00 ja 14.00-17.00

Planeerimisosakonna teenistujad:
» Planeeringute spetsialist Merilin Merirand: T 9.00-12.00; N 13.00-17.00
Telefon 444 8154 (Paikusel), 444 8352, merilin.merirand@parnu.ee (planeeringud, projekteerimistingimused, ehitusõigus, maa küsimused)
» Järelevalveinsener-menetleja Arvid Arroval: T 9.00-12.00; N 13.00-17.00
Telefon 444 8153, arvid.arroval@parnu.ee (ehitusload, kasutusload, ehitusõigus)
 

 

Kuno Erkmann
Osavallakeskuse juhataja
kuno.erkmann@parnu.ee
Telefon 444 8150; 5855 3275

Riita Lillemets
Infospetsialist-registripidaja 
riita.lillemets@parnu.ee
Telefon 444 8151       
ametijuhend
Sirli Sabiin
Sotsiaalkonsultant 
sirli.sabiin@parnu.ee
Telefon 444 8155, 5866 9363       
ametijuhend

Eliise Salla
Lastekaitsespetsialist 
eliise.salla@parnu.ee
Telefon 444 8156; 5866 9597
ametijuhend

Arvid Arroval
Järelevalveinsener-menetleja
arvid.arroval@parnu.ee
Telefon 444 8153; 527 8683