Bussitransport

20.09.17

Bussiliin nr. 26 sõiduplaan (tabel)

Kehtiv alates 01.09.2017
Liini teenindaja: AS Sebe
Buss käigus koolipäevadel
 
11.55 Pärnu Haigla, Nurga, Pae, Papiniidu, Kännu, Saare, Raeküla, Raeküla kool, Metsakalmistu, Reiu mets, Veekeskuse 12.15 Paikuse kool, Paikuse alev, Sinioja, Seljametsa, Männituka, Vaskrääma tee, Tammuru Tehnoküla, Tammuru, Laimetsa, Lodja tee, Vaskrääma 12.33 Tuka ja tagasi: Vaskrääma, Lodja tee, Laimetsa, Vaskrääma tee, 12.42 Männituka, Seljametsa, Sinioja, Paikuse alev, 12.50 Paikuse kool.
 
14.15 Paikuse kool, Paikuse alev, Sinioja, Seljametsa, Männituka, Vaskrääma tee, Tammuru Tehnoküla, 14.25 Tammuru ja sama teed tagasi: 14.37 Paikuse kool.
 
15.00 Paikuse kool, Paikuse alev, Sinioja, Seljametsa, Männituka, Vaskrääma tee, Tammuru Tehnoküla, 15.10 Tammuru ja sama teed tagasi: 15.22 Paikuse kool.
 
11.55     HAIGLA      
11.56     NURGA      
12.00     PAE      
12.02     PAPINIIDU      
12.03     KÄNNU      
12.04     SAARE      
12.05     RAEKÜLA      
12.06     RAEKÜLA KOOL      
12.07     METSAKALMISTU      
12.08     REIU METS      
12.09     VEEKESKUSE      
12.15 14.15 15.00 PAIKUSE KOOL 12.50 14.50 15.23
12.16 14.16 15.01 PAIKUSE ALEV 12.48 14.48 15.21
12.18 14.18 15.03 SINIOJA 12.46 14.46 15.19
12.20 14.20 15.05 SELJAMETSA 12.43 14.43 15.16
12.22 14.22 15.07 MÄNNITUKA 12.42 14.42 15.15
12.23 14.23 15.08 VASKRÄÄMA TEE 12.40 14.40 15.13
12.24 14.24 15.09 TAMMURU TEHNOKÜLA     15.12
12.26 14.26 15.11 TAMMURU     15.11
12.29 14.29   LAIMETSA 12.38 14.38  
12.31 14.31   LODJA TEE 12.37 14.37  
12.33 14.33   VASKRÄÄMA 12.35 14.35  
12.34 14.34   TUKA 12.34 14.34  

 

Bussiliin nr. 26 sõiduplaan (tabel)

Buss sõidab koolipäevadel
 
13.15 Paikuse kool, Jõekalda, Valteri, Oru, Lepa, Silla küla, Silla Tehnoküla, Uuetoa Ülejõe tee, 13.27 Servaku ja sama teed tagasi: 13.39 Paikuse Põhikool.
 
16.10 Paikuse kool,  Jõekalda, Valteri, Oru, Lepa, Silla küla, Silla Tehnoküla, Uuetoa, Ülejõe tee, 16.23 Servaku ja sama teed tagasi: 16.33 Jõekalda, 16.34 Veekeskuse, Reiu mets, Metsakalmistu, Raeküla kool, Raeküla, Saare, Kännu, 16.41 Papiniidu.
 
    PAPINIIDU   16.41
    KÄNNU   16.40
    SAARE   16.39
    RAEKÜLA   16.38
    RAEKÜLA KOOL   16.37
    METSAKALMISTU   16.36
    REIU METS   16.35
    VEEKESKUSE   16.34
13.15 16.10 PAIKUSE KOOL 13.39  
13.18 16.13 JÕEKALDA 13.36 16.33
13.19 16.14 VALTERI 13.35 16.32
13.20 16.15 ORU 13.34 16.31
13.21 16.16 LEPA 13.33 16.30
13.23 16.18 SILLAKÜLA 13.32 16.29
13.24 16.19 SILLA TEHNOKÜLA 13.31 16.28
13.25 16.21 UUETOA 13.30 16.27
13.26 16.22 ÜLEJÕE 13.29 16.26
13.27 16.23 SERVAKU 13.28 16.25

 

Bussiliin nr. 28 sõiduplaan (tabel)

Kehtiv alates 01.09.2017
Liini teenindaja: AS Sebe
Buss käigus tööpäevadel 1. septembrist 12. juunini
 
6.36 Audru kool, Rebasefarm, Kaske, Audru, Käreda, Koti, Kurgo, Meremetsa, Elise tee, Ringraja, Salme, 6.53 Vana-Pärnu, Põllu, Emajõe, Jaani, Tallinna mnt, Teater, 7.03 Bussijaam, Kalamehe, Liiva, Tammsaare, 7.10 Mai kool, Mai, 7.14 Papiniidu, Kännu, Saare, Raeküla, Raeküla Kool, Metsakalmistu, Reiu Mets, Veekeskuse, 7.23 Jõekalda, Valteri, Oru, Lepa, Silla küla, Silla Tehnoküla, Uuetoa, Ülejõe tee, 7.32 Servaku ja tagasi: 7.35 Ülejõe tee, Uuetoa, Silla Tehnoküla, Silla küla, Lepa, Oru, Valteri, Jõekalda, 7.46 Paikuse Põhikool, 7.48 Veekeskuse, sama teed tagasi 8.40 Audru kool. 
 
6.36       AUDRU KOOL 8.40     
  URUSTE 8.38
  PÕLDEOTSA 8.36
  KARUSLOOMA 8.35
  VIGRI VÄLJAK 8.33
6.37 REBASEFARM 8.32
6.39 KASKE 8.30
6.41 AUDRU 8.29
6.43 KÄREDA 8.27
6.44 KOTI 8.26
6.45 KURGO 8.25
6.47 MEREMETSA 8.23
6.49 ELISE TEE 8.21
6.50 RINGRAJA 820
6.52 SALME 8.18
6.53 VANA-PÄRNU 8.17
6.54 PÕLLU 8.16
6.55 EMAJÕE / TOOME 8.15
6.57 JAANI 8.13
6.59
TALLINNA MNT. -1 / 
TALLINNA MNT. (JANNSENI)
8.12
7.01 TEATER / TEATER-3 8.10
7.03 BUSSIJAAM 8.08
7.05 KALAMEHE / HENNO 8.06
7.06 LIIVA 8.04
7.08 TAMMSAARE 8.03
7.10 MAI KOOL 8.00
7.12 MAI 7.58
7.13 MAI KESKUS  
7.14 PAPINIIDU 7.57
7.15 KÄNNU 7.55
7.16 SAARE 7.54
7.17 RAEKÜLA 7.53
7.19 RAEKÜLA KOOL 7.52
7.20 METSAKALMISTU 7.50
7.21 REIU METS 7.49
7.22 VEEKESKUSE 7.48
  PAIKUSE KOOL 7.46
7.23 JÕEKALDA 7.43
7.24 VALTERI 7.42
7.25 ORU 7.41
7.26 LEPA 7.40
7.28 SILLAKÜLA 7.38
7.29 SILLA TEHNOKÜLA 7.37
7.30 UUETOA 7.36
7.31 ÜLEJÕE 7.35
7.32 SERVAKU 7.34

 

PÕLENDMAA – õpilasvedu korraldab MTÜ Põlendmaa Külaselts 
 
Pärnu - Paikuse - Tammuru - Postikooli
Pärnu - Vaskrääma - Surju - Saunametsa - Kikepera
Paikuse - Tammuru - Pärnu - Audru Kool - Tõstamaa - Varbla
 
Pärnu - Sindi - Tammeoja